Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes hűtőpadot venni a...

Érdemes hűtőpadot venni a laptop alá?

Figyelt kérdés
Azt hallottam max 4-5 fokot csökkent...
2013. dec. 13. 15:53
 1/2 anonim válasza:
Nem. Körülbelül semmi értelme nincs. Maximum az ágyba és hasonló helyeken, ahol nem kap levegőt, ezért tulmelegedhet. Vagy hogyha az öbölben van a laptop és zavaróan forró, akkor még jól jöhet, de amúgy nem, nem érdemes megvenni.
2013. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem meg igen. Koliban egy csomó infósnak láttam, hogy van. Nem csak laza, ahogy világít (ha olyanja is van) hanem meg is emeli a laptopot és feléd fordítja. Így kényelmesebben tudsz írni, tanulni, játszani. Ha ágyban vagy, a megemelt laptopra esetleg jobb szögben láthatsz rá, ha az asztalon van.

Meg az az 5 fok se rossz, nem azért. Minden, ami meghosszabbítja a laptop élettartamát, számít.

Most gondolj bele. Ha már elköltöttél 70-300 ezer forintot vagy 100-800 eurót (vagy akár többet) egy laptopra, nem az a 2-6 ezer forint fog földhöz vágni, amit a hűtópadra kiadsz, és ha már ennyi pénzt kiadtál, nem érdemes ilyesmin spórolni, ha meghosszabbítja a laptopod életét. Ha csak mondjuk három év helyett három és fél évre hosszabbítja meg, akkor már megérte. A lényeg, hogy gazdaságtalan pont egy ilyen kis tételt megvágni, csak mert kiadtál már egy csomó pénzt a laptopra. Pont ezért érdemes megvenni, hogy biztosítsd a nagyobb kiadásod sikerét.

2013. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!