Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Engem erdekelne a balkezesek...

Engem erdekelne a balkezesek vilaga, van otletetek?

Figyelt kérdés
En engem az erdekelne hogy jobbkezessegrol at lehet-e szokni bal kezessegre? Engem nagyon erdekelne a balkezesek vilaga es jopar cselekvest ugy is akarnek csinalni. Valaki tud segiteni?

2013. dec. 13. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átszokni nem tudsz, de azt megteheted, hogy sok mindent megtanítasz a bal kezednek is. Először csinálj egyszerűbb dolgokat a bal kezeddel pl üveg kinyitás, cipzár behúzás, kulcsfordítás stb. amiket eddig csak jobb kézzel csináltál. Odáig is eljuthatsz, hogy megtanulsz írni bal kézzel. (bár az biztos, hogy igazán szépen írni, és rajzolni csak jobb kézzel fogok tudni:)) Már egy ideje szórakozom ezzel, és megfigyeltem, hogy ügyesedett a bal kezem. Inkább törekedj arra, hogy "kétkezes" legyél, teljesen átszokni, amúgy sem tudnál. De a kétkezességet mindenkinek tudom ajánlani :)
2013. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!