Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamis olaj? Mit gondoltok róla?

Hamis olaj? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hallottam oylant, hogy olajat hamisítanak, és páran állítják,hogy belefutottak hamisitványba??

Honnan a francból tudják, hogy hamis az a ro.h.a.dt olaj???

Volt aki a következőt Írta:

több mint egy literrel megnőtt a fogyasztás, és Hidegen csúnyán nyegteti az indító motort, meg hallani hogy töri az olajat, egy darabig.

Most komolyan, hogy töri az oljat?? mikor egy 10W40 -25 fokon is folyékony?? :)



2013. dec. 14. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

olajipari szakertovel allhatunk szemben, a profizmusod csak ugy ut.


hamisitvany. megvan a szo jelentese? ertelmezo keziszotarat javaslom atlapozni.


hamisitvany olajnal az, amit a dobozra van irva, koszonoviszonyban nincs a valosaggal, ezert fordulhat elo, hogy sokkal hamarabb megdermed, mint kene. a tobbibe mar nem is megyek bele. igazabol ha ennyire gozod nincs a temarol, felesleges magyarazni is.

2013. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kérném, a segg hüly ék kíméljenek!!

Bocsi az elöző hozzászólónak de ezt elfelejtettem kiírni!!

szerinted az étolaj befagy pár fokon b..szod??Ne legyél már ennyire h..lye.

2013. dec. 14. 23:47
 3/7 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt, hoyg mit jelent a hamisitvány szó!!4

hol lehet ilyent kapni?? A bosnyák kamionos ponyva alól származó utszéli parkoloban szerzetten kivül??

2013. dec. 14. 23:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy a tescos olaj is teljesitti a követelményeket!! Csak épp szarabb a kenési tulajdonsága!

Szóval egy hamisitvány is a közelében jár, mert különben nem olaj lenne benne! 4-5 liter tescos 3500ft!! számolj már utána!!Simán lehamisitják enyiből csak átt kell csomagolni!!

2013. dec. 14. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos létezik,mit nem hamisítanak ebben a világban mond el nekem kedves kérdező :D

Igazából simán előfordulhat,mint az is hogy átcímkézik a szalámikat a boltokban :)

Igazából annyi az egész hogy ilyen noname gyártoktól ne vegyél,meg ne is a gettóból vegyed hanem elmész valami autós vagy bármilyen boltba és ott megveszed,az tuti igazi mivel ott a beszálítók nagy valószínűsággel közvetlen a gyártotól hozzák :)

Jah és nem árt lecserélni ha belefog valaki egy ilyenbe,ha megnő a fogyasztás és tényleg fura hangokat ad ki akkor inkább stop,és olaj leengedése majd újratöltése de másik fajtából.

2013. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, hogy nem lehet hamisat venni egy nagy autós boltban, pl unix stb...

Biztos van de ha nem a bosnyák ponyva alól vesz az ember akkor nem hinném. Márpedig egy ismerősöm, meg van róla győzödve, hogy hamis az olaja és nem tudtam neki megmagyarzáni, hogy nem az! Pedig autos boltban vette, nem ponyva alól. Gondoltam egy kérdést megér hátha van valakinek tapasztalata, vagy bármi infója.

Szerintem vicces, hogy emberek ráfogják az olajra a komolyabb müszaki problémákat :)

2013. dec. 22. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább nézettese meg a kocsit egy szerelővel,vagy aki ért hozzá mert lehet nem is az a baja :D Olaj szerintem jó kell lennie.
2013. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!