Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy furcsa visszatérő...

Van egy furcsa visszatérő álmom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Mikor kisebb voltam, gyakran előjött, és most hosszú idő után újra átéltem: az egész 'történet' fekete fehér, és szinte minden alaktalan, felismerhetetlen. Én egy kis fekete pont vagyok, ami egy vékony fekete vonalon halad előre. Az egy ideig csak megy, de egyszer csak lezuhan, és végül egy fekete babzsákfotel-szerű masszába beleesik. A zuhanás után kezdődik elölről az egész újra és újra. Van mikor a kis pont szemszögéből látom, érzékelem a dolgokat, de van mikor külső szemlélő vagyok, és a pontot nézem. Közben meg sípol valami élesen vagy tompán, váltakozó. Nem szeretem ezt álmodni :(
2011. jún. 4. 00:28
 1/1 Ivan Iljics ***** válasza:

Sok embernek van visszatérő álma. Nincs különösebb jelentése, ill. a "zuhanás álom" jelentése van.

Keress rá "guglin".


Én azt álmodom hogy lezuhanok. Egy szép mező felé zuhanok szédítő sebességgel és tudom hogy mikor becsapódom, meghalok. Aztán leérek és felébredek. Rossz álom.

2011. jún. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!