Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a szófaja az alábbi szavakn...

Mi a szófaja az alábbi szavaknak? Végre, legjobban, türelmetlenül, illett, mindig Holnap lesz órám szval hamar kéne!

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Inkább figyelj órán és menj tanulni!
2013. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike szoktam figyelni és meg van tanulva te kis okos de segítséget kértem nem kioktatást
2013. dec. 15. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha "meg van tanulva", akkor mi a probléma?
2013. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A meg van tanulva meg hogy nem értem van különbség
2013. dec. 15. 13:43
 5/8 A kérdező kommentje:
de pl nem segítenél?
2013. dec. 15. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ne haragudj! Csak mostanában mindenki ide írja az összes háziját, s ez kezd idegesíteni. Persze ha nem érted, az más.

végre-határozószó

legjobban-melléknév

türelmetlenül-határozószó

illett-ige

mindig-határozószó

2013. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :))))
2014. febr. 1. 16:46
 8/8 orsipomp válasza:
Ez nekem is sokat segített például,hiszen ebből a feladatból pont ezeket nem tudtam és ilyenkor nem tudok mást csinalni csak megnézni a neten és ha szerencsem van rajtam kivul masok sem tudtak es megkerdeztek es kaptak ra valaszt! Szoval köszi hogy megkérdezted(kérdező)és köszi a választ(válaszoló)!
2016. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!