Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy jobbkezes ember mit...

Egy jobbkezes ember mit gondol a balkezesekről? Furának vagy különlegesnek találja hogy nem azt a kezüket használják mint a legtöbben? Inkább pozitív vagy negatív gondolat hogy vannak balkezesek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 05:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A családomban, és a munkahelyemen is sok balkezes ember van. Semmi negatív dolog nem jut róluk eszembe! Kicsit fura, de már megszoktam. Attól viszont feláll a szőr a hátamon, amikor a balkezes fiam kenyeret vág! Rossz nézni, mindig ingert érzek rá, hogy kivegyem a kezéből! :))
2013. dec. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak balkezes ismerőseim, semmivel nem másabbak, mint a jobbkezesek, csak néhány szerszámmal /pl. olló/ gyűlik meg a bajuk.
2013. dec. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember, annyiféle gondolat. :) De hozzám alapvetően pozitívan viszonyultak ezidáig miatta - ajánlom is! ;D


Végül is ez nem egy fertőző kórkép, csak egy állapot, ami eltér a többségétől. :P Én szeretek balkezes lenni!

2013. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Én semmit nem gondolok a balkezesekről, ahogy ők sem gondolnak arra hogy milyen lehet jobb kezesnek lenni.

Egyes balkezesek furcsán tartják a tollat amikor írnak, de ennyi. Ugyanolyan emberek mint a jobbkezesek, semmivel sem különbek. Nem különlegesek, nem furcsák, csak ők a bal kezüket használják ennyi..

2013. dec. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
èn kètbalkezesnek nèzem õket , èn mèg nem làttam mèg balkezes jò szakembert.
2013. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én két kezes vagyok nem ítélem el a jobb vagy balkezes embereket talán a balkezes emberek nehezebben érvényesülnek ebben a jobbkezes világban ...
2013. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én jobbkezesként nagyon érdekesnek találom a balkezességet, és ha valaki balkezes, az nálam valamiért abszolút pozitív dolog. Engem ez a téma nagyon foglalkoztat :D
2014. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kétkezes vagyok. Vagyis tökéletesen tudok írni jobb kézzel és bal kézzel is. Nem különlegesség, sokan vagyunk így. Oka az, hogy anno annak idején az iskolában nem nézték jó szemmel ha valaki bal kézzel írt, így ráerőltették a jobb kéz írást.

Jó régen volt, de azóta is használom mindkét kezem az írásra.

2014. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
kètbalkezes balf@$zok
2014. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!