Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, ez bejön nektek?

Lányok, ez bejön nektek?

Figyelt kérdés
Tetszik az nektek ha egy srác gitározik, de akkor is ha nincs hosszú haja vagy lenyalt emo haja. Csak pl egy átlag srác. Vagy az már nem érdekes?
2013. dec. 16. 22:55
 1/6 anonim válasza:
Figyelj.Ha te szeretsz gitarozni,es az a te "szenvedelyed",akkor ne foglalkozz masok velemenyevel,mert abba a hibaba esel mint en...6evet zeneltem,nem kis eredmenyeket elertem,es mikor belepottyantam abba a korba,hogy minden ciki lett....abbahagytam...az volt eletem legrosszabb dontese :( Ne foglalkozz senki velemenyevel,mert lehet,hogy te ebbol fogsz megelni,es legalabb elmondhatod,hogy avval keresed a penzed,amit szeretsz:) De a kerdesedre valaszolva nem gaz :)Sot:)En tok orulnek ha a parom is "muvesz lelek lenne
2013. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsi megnyomtam a kuldest:)Szoval csinald ha szereted:)
2013. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Es meg annyi,hogy nem attol leszel erdekes,hogy hogy nezel ki,hanem amit csinalsz:)
2013. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem tetszik :)

nem tetszik ha 1 srác azért akar, vagy már gitározik, hogy csajokat szedjen fel..amatőr..

Ha viszont, azért zenész mert megvan benne az a fajta "életérzés" (szivvel-lélekkel), az becsülendő és egy lány tiszteli ezt hajtól, világnézettől függetlenül :)

2013. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor mondhatjuk azt hogy az csak ki akarja használni a fiút aki csak a külsejére megy? Mert az menő ha neki olyan barátja van? Sajnos egyre többet látok ilyet, egyik ismerősöm akiről tudom hogy egy "k*urva* ha mondhatjuk így. Havonta 4-5 pasija van. Most meg átváltott depisbe :( Rockot hallgat stb... Szedi össze a pasikat akik szerinte "cukik" ugye gondolok itt az emokra pl.

Szerintem undorító hogy ilyet csinál sok lány.

2013. dec. 16. 23:46
 6/6 anonim válasza:
szerintem is undorító ,hogy sok lány ezt csinálja és az ilyenek elnyomják a normálisabb részét. Nekem bejön ha egy srác játszik valamilyen hangszeren. ha össze jönnék egy gitáros sráccal akkor biztos nem érdekből ,hogy omg nekem most ilyen pasim van stb. stb. és most irigykedjetek. Meg szerintem úgy nézel ki ahogy akarsz nem kötelező senkinek se a hosszú haj :)
2014. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!