Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tetszek meg mindenkinek...

Miért tetszek meg mindenkinek neten? Vagy csak szórakoznak?

Figyelt kérdés
Minden közösségi oldalon már van pár "hódolom" de engem inkább idegesít, mintsem jólessen. Egyszerűen jó velük beszélgetni, viszont nem bírom, hogy folyton bókolgatnak, meg hogy sokat gondolnak rám, stb. c.c 17/L
2013. dec. 17. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Dúlnak a hormonok szerintem. Szórakozni nem szórakoznak, mert tényleg azért csinálják, hogy az neked tetsszen, de komolyan nem hiszem, hogy komolyan gondolják. Mármint amit mondanak. Amiért mondják, azt valószínűleg komolyan gondolják. Remélem érthető. És tisztelet a kivételnek, aki nem olyan, mint amit most leírtam.
2013. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval csak szánalomból teszik?
2013. dec. 18. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Én valahogy úgy gondoltam, hogy jópofiznak, mert (valószínűleg) külsőre jól nézel ki, és milyen menő meg jó dolog lenne már veled járni. De eközben egyáltalán nem kizárt, hogy ugyanezt egyidőben mással is teszik.


Az, hogy mennyire jól nézel ki, és milyen képeket osztasz meg magadról, az nagyban befolyásolja, hogy miért írogatnak. Ha jól nézel ki, és ilyen képeket is osztasz meg magadról, akkor elég valószínű, hogy csak azért bókolgatnak, mert menő lenne, ha a barátnőjük lennél.


De ha így állsz a dologhoz, mint ahogy most leírtam, akkor sose lesz pasid! :) Szóval erre vigyázz.

2013. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nincs képem kint, bár igaz, hogy az aktuális legnyomulósabbnak küldtem priviben, és azóta sokkal jobban nyomul, pedig sötét a kép, és nincs kint a mellem, tök átlagos lány vagyok, szóval ezért nem értem. Még csak smink sincs rajtam. :)
2013. dec. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!