Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyikkel postázzak külföldre?...

Melyikkel postázzak külföldre? Nemzetközi Elsőbbségi, vagy Nemzetközi EMS Gyorsposta?

Figyelt kérdés

Ebay-en adnék el pár dolgot és megbízható,gyors szállítást szeretnék választani.Ha ti is adtok el ebay-en valamit,hogyan postázzátok?

Köszi

30/L


2013. dec. 18. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy igazán gyorsan külföldre érjen a csomag, én az EMS-t választanám. Drága, az biztos, de nekem Japánból 3-4 nap alatt mindig ideér.
2013. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem is a gyorsaság a legfontosabb( bár az is),hanem hogy megbízható és nyomonkövethető legyen.úgy rémlik,hogy a nemzetközi elsőbbségiben nincs nyomkövetés,mert nem írja,viszont az EMS-ben van,és ez fontos.


Szerintem is a Nemzetközi EMS-t választom,köszi szépen :)

Az meg,hogy drága,szerintem nem baj,mert úgyis a vevő fizeti.

2013. dec. 19. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Az meg,hogy drága,szerintem nem baj,mert úgyis a vevő fizeti.


En a net vasarlasnal mindig fontosnak tartom a postai koltseget,

2014. jan. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is.....minél drágább a posta( elsőbbségi,vagy nyomonkövetős,stb..),annál biztosabb és biztonságosabb.Továbbá egy külföldinek a magyar 12 ezer forint szinte "ingyé" van...nem magyar aggyal kell gondolkodni.


én,ha külföldről rendelek magamnak,mindig olyan eladót választok,aki a fent említett paraméterekkel postáz.És érdekes,hogy amíg nekem kb 12 ezer lenne,hogy ÉN elpostázzak valamit külfödre,addig NEKEM KÜLFÖLDRŐL még a legdrágább posta is kb 5 max 6 ezer...az semmi.Szóval ennyit a magyarokról :)


Amúgy nagyon bejött a Nemzetközi EMS,szuper gyors és megbízható!Magyarnak drága,külföldinek normál.


Üdv.

2014. jan. 3. 23:40
 5/5 anonim válasza:
Ha ajánlottan és elsőbbséggel adod fel a csomagot, akkor kapsz hozzá tracking numbert, amivel a Magyar Posta oldalán nyomon tudod követni a cuccot. Tapasztalataim szerint ez csak addig működik, amíg a csomag ki nem megy az országból. Utána a USPS oldalán tudod követni, amennyiben Amerikába megy.
2014. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!