Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanuló vezetőként ez normális?

Értelmes kérdések kérdése:

Tanuló vezetőként ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval eddig 8 órát vezettem,megyeget azért,csak az a baj hogy pl ma is vezettem,ma közelse ment annyira mint tegnap,meg az oktató sokszo belenyúl és ez nekem ez tök szarul esik,pedig szerintem kezdőként egész jól megy csak ez a sok elsöbség adás meg a körültekintés nehéz nekem,a kresz emg az elsősegély azok simán megvoltak,csak ugye élesbe nehezebb,mit gondoltok mit csináljak ahoz hogy kicsit jobban vezessek,vagy az elején normális ha nem megy annyira főleg a parkolás,meg ha nagyon angy a forgalom meg álítólag nagyon kapkodok,szerintetek egy kicsit lassanban haladjak mert am tolom neki mint állat mindig,szval kicsit lassaban meg megfontoltabban és akkor majd berögzül a 20adik órára? Mert most nagyon elvagyok bizonytalanodva a mai vezetést illetően

2013. dec. 18. 19:34
 1/3 dirtboy ***** válasza:

nincs rutinod de nyomod neki,ilyenkor inkább lassabban vezess több gondolkodási időd is lesz legalább,több gondolkodási idő pedig csak jótékony hatással lesz a vezetésedre.

hiába terelgeted az autót jól ha veszélyes vagy az úton magadra és másokra is,ha az vagy akkor nem mondhatod el magadról hogy jól megy,akkor nem megy jól.

egyébként normális,igen senki nem rutinos sofőrként született van aki gyorsan bele rázódik van aki lassabban.

2013. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Türelem...én is így voltam vele, de az oktató tudja hogy mit csinál...majd összeforr és ami most nem megy az később berügzül....én a 25 óráig bakiztam rengeteget kb 25 óra után éreztem azt hogy vezetek nem parázok és akkor már az oktató is csak akkor nyúlt bele ha nagyon muszály volt. Minden esetre nem most fogsz megtanulni vezetni...én 45 óra után mentem el vizsgázni...ott profin ment minden meg is lett elsőre...1 hónapja van jogsim és igazából csak most tanulom (egyedül) van amikor többet bénázok mint az első órámon...kitartást! Menni fog. Csak idő és türelem kérdése...és NEM SZABAD feladni...én a 20 óránál abba akartam hagyni az egészet....elegem volt belőle...de ha már elkezted csináld végig...tök mind1 hányszor buksz vagy mennyi plusz óra...
2014. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8. óránál én még csak a tanpályát láttam. most a 40. órára készülve még mindig bele-bele nyúl az oktató a kormányba, de már néhány óraja legalább érzem, hogy valóban én irányítom a kocsit.
2015. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!