Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Szinte tökéletes az életem.Jeles tanuló vagyok,szerintem nem csúnya, jó anyagi helyzettel rendelkező családból.Eddig tetszett egy srác de neki nem tetszettem mert nem vagyok az a 'menő' csaj.Most valahogy nem tudok mit kezdeni az életemmel mert eddig az volt a célom hogy belémszeressen de már semmi cél nincs.Olyan üres az életem.Mit kezdhetnék az életemmel? Milyen céljaim lehetnének?

2013. dec. 19. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj el a továbbtanuláson elgondolkodni és tanulni rá...
2013. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne akarj "menő" csaj lenni. Ezek csak divatpatkányok, felületes személyiséggel.

Ha nem tetszel a srácnak, törődj bele. Van még sok másik a világban, majd megtalálod azt akinek úgy tetszel ahogy vagy.


Addig meg, tanulj, szórakozz haverokkal, szerezz igazi barátot.

2013. dec. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig tűzz ki magad elé célokat!

Először rövidtávra pl egy napra

Pl azt hogy szabadidődben elmész kicsit futni.

Vagy,kezdj el valamit gyűjteni

HOSSZÚtávra pl hogy megnezed hova akarsz továbbtanulni és ehhez mien átlag kell...stb :)

2013. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. A lényeg, hogy foglald el magad, járj különféle társaságokba, ismerkedj más emberekkel. Én is pont így voltam pár éve :) Azon fogsz csodálkozni, majd pár év múlva, amikor találkozol egy milliószor jobb fiúval, akivel bejöttök egymásnak, hogy basszus, hogy lehettem belezúgva abba az előző fiúba! :D
2013. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:))

A továbbtanuláson már gondolkoztam tanultam is rá és még most is tanulgatok bár már szinte az egészet tudom:D hát talán ez is lehet cél hogy hajtok a bekerülésre.A rövid távú célokon már gondolkoztam csak nem nagyon tudom mit lehetne kitűzni:/

A srác miatt meg ne aggódjatok már amikor ránézek inkább felfordul a gyomrom a 'lepkék' helyett nem értem hogy lehettem vak hpgy egy ilyen egoista baromba szerettem bele:D csak talán az volt jó akkor hogy mikor felkeltem boldog voltam hogy láthatom és reggelente ugrottam ki az ágyból most meg úgy érzem értelmetlen felkelni és suliba menni.De ezért lesznek jó azok a napi célok:D

2013. dec. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!