Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem használjátok már...

Miért nem használjátok már egyáltalán az iwiwet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a facebook sokkal korszerűbb (én is használom). Az iwiwet már én sem nézem napi szinten, csak akkor, ha találkozom olyan emberrel, aki tényleg felkelti az érdeklődésemet. Ilyenkor nem tudom megállni, hogy ne keressem meg wiw-en. Általában évekkel ezelőtti fotókat látok róluk és azt is, hogy már ezer éve nem léptek be.

Ti nem szoktatok így lenni? Vagy csak én vagyok túl kíváncsi?


2013. dec. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

én a MyVIP-el voltam így, csak annyi különbséggel, hogy az IWIW-et, MSN-t kihagytam, tehát a Facebook-om és a VIP közt nem is voltam fenn közösségi oldalon.

Valóban sokkal átláthatóbb a face- és ha másikon rajtad kívül senki nincs fenn, akkor te sem leszel, nem de? :)

2013. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a facebook megölte, mint régen az iwiw a myvipet.

Biztos van már egy éve hogy töröltem az iwiwem.

2013. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én minap töröltem magamat róla + myvipről. Fb-t se használom.
2013. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a myvip az működik még? Sajnos már rég nem él az e-mail címem sem, meg ki tudja mi is volt a jelszavam... :)
2013. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt még régebben töröltem, de a múltkor egy kérdés kapcsán ránéztem. Hát... facebook account-al is be tudsz jelentkezni :D:D
2013. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!