Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudna vki. segíteni? Több...

Tudna vki. segíteni? Több kérdés. ^_^ (Lent)

Figyelt kérdés

1, Tudna vki. összeállítani nekem egy napirendet szünetre?

2, Ruha összeállításokat Ruháim:sok színes cucc, farmer, kék naci, fekete naci, felsőkből van sok :D

3,Mit tegyek? A "legjobb bnőm"ről kiderült hogy egy kétszínű alak.. Népszerű voltam, most CIKI még rám is nézni.. teljesen leégetett.. (hosszú nagyon)

4,Van egy srác aki felettem jár eggyel és egész jó arc.. Csak haverkodni akarnék vele, de ezek után..(3-as kérdés)

5,Nagyon stresszes vagyok.. ez ellen valami?:$

6,Házi készítésű ajándékötletek? (családnak?:D)

7,Nagyon ellustultam.. Valami, hogy ne legyek ennyire lusti?xD

8,Jó csajos film? O.o

9,Miért nem vesz senki komolyan? o.O Nem vagyok hülye pedig.. :( Rossz, hogy ha mondok bármit ami jó mindenki lexarja, de ha vki más ugyan azt mondja akkor: " Jéé! Tényleg! De okos vagy!! :)" ..:$

10,Egészséges táplálkozásos életmódos izés cucc? xD

Köszi a válaszokat! Bye! Kellemes ünnepeket mindenkinek!! :D <3



2013. dec. 19. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
U.I.: Azért tettem fel ezeket, mert rengeteg tanulivalóm van és nincs időm ilyenekre. Sértő válaszokat nem kérek!:D Kösziii :)
2013. dec. 19. 20:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Őő...haliii!!! :)

1-2.-ba nem tudok segíteni ne haragudj :/ :(

3. Válasz: pofozd fel a csajt oszt csá :D ( nehogy!!! :D habár...) Próbálj meg a FIU osztálytársaiddal lenni, viccelődni.

4. Válasz: csak nyugodtan menj oda hozzá! Ne parázz, hiszen nincs miért!

5. Válasz: hogy stresszes??? Sokat sétálj és fuss, vagy tudom is én, csak legyél jó levegőn.

6. Válasz: nem tudom hányan vagytok családba XD irj privibe és ird meg hogy anyud apud hugod öcséd vagy egyéb tesód van és segítek ;)

7. Válasz: ha teheted reggel gyalog menj a suliba, vagy gyalog gyere haza. Vaaaagy esténként mosogass :D Vagy nemtom :D

8. Válasz: Bajos csajok ;)

9. Válasz: szard vissza őket :D ( neee! :D xddd) hát ha lesz kérdés akkor mond meg a választ és utána kérdezd meg hogy joo volt-e a válasz.

10. Válasz: Reggeli bőséges, ebéd fogjuk rà eszel valamit, vacsi ne sokat, néha kihagyhatod. Maponta min. 2 alma v. Egyéb gyümi.

Szóval remélem tudtam segíteni és akkor az ajándékot ha gondolod megbeszéljük ;))

2013. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindent :) Ajándékokat meg inkább vettem >.< Sokat segítettél :) Kellemes ünnepeket, Boldog új évet! :) Szia
2013. dec. 21. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Hihi...szívesen! ;) Neked is!! :)

2013. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!