Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt látom csomagomnál: Célorsz...

Ezt látom csomagomnál: Célországba elküldve / Item sent abroad, mikor érkezik?

Figyelt kérdés

Kínából érkezik, és még novemer 17.-iként lett rendelve, szerintetek karácsonyig, azaz holnap vagy hétfőn megérkezhet?


Azt látom hogy Célországba elküldve 2013.12.18. akkor kb még mennyi idő mire ideér? van ilyesmivel tapasztalatotok? Nem tudom hogy légiposta, vagy hogyan érkezik sajnos....



2013. dec. 20. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez már nem fog ideérni idén.


Karácsony előtt sajnos megnövekedik nagyon a postázási idő,tavaly én is így jártam,november közepén rendelt január közepén ért ide.


Célországba elküldve azt takarja,hogy kínában feladták,valahol kína és európa között van.

Majd ha fogsz látni olyan kiírásokat,hogy célországba felvéve,vámkezelés alatt,levámolva,x postán,akkor van még pár nap az érkezésig.

2013. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!