Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dunavarsány-Délegyháza senki...

Dunavarsány-Délegyháza senki senki sincs erre?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem ide és abszolút nem találkozom emberekkel, itt nem laknak jófej fiatalok?
2009. nov. 25. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg egy lakatlan helyre költöztél,nem is írnak ide sem.
2009. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én varsányi vagyok, és nagyon meglepődtem a kérdésen :D

Elég punnyadt város, ez tény, de ha bekerülsz egy jó társaságba, nem fogod magad unni (olyan erre mondjuk nem nagyon van).

Ide jársz általánosba? Vagy már középsuli?

2009. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemrég költöztem ide, pestre járok. Most érettségizem :)
2009. nov. 25. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez talált.

Így van a legnehezebb dolgod, mert a legtöbb ilyen korú már megunta a várost és elköltözött máshova. Nem tudom melyik részre (Kis v. Nagyvarsány) költöztél, de ha Nagyvarsány, akkor eleve halott az ügy. Nem nagyon fogadják be az embereket.

Ha Kisvarsány, és olyan stílusú vagy, akkor járhatsz pl Mexbe.

Bár személy szerint ez lenne az utolsó, amit ajánlanék..

Sok szerencsét.

2009. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Te hány éves vagy? Mi az a Mex és miért nem ajánlanád? :D
2009. nov. 26. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
szia.nem tudom hogy itt laksz e még.én itt lakom. gondolom azotta hallotál vagy voltál a mexbe a discoba :D nah szal .kiváncsiságból irhatnál hogy beilleszkedtél-e..amugy én is elhuzok innen mi hamarabb:p
2010. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
annó én írtam ki a kérdést egy másik regisztrációval. semmi nem lett velem, azóta sem ismerek senkit :D
2010. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért vannak egész jó közösségi helyek, amiket megpróbálhatsz, ha esetleg beakarsz illeszkedni.
2010. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mint például?
2012. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most így ötletem sincs, hogy mire gondoltam 2 éve, mikor azt írtam, mivel itt nincsenek ilyenek :D

Ha szeretsz táncikálni bepróbálkozhatsz valamelyik tánccsoportba. Vagy művházas kirándulásokra járni, egész jó helyekre mennek.

2012. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!