Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha LSA-t fogyasztott az...

Ha LSA-t fogyasztott az illető akkor meddig tolerálja a szervezet?

Figyelt kérdés
,,,

2013. dec. 21. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést? Mi a kérdés?

Hogy meddig marad a szervezetben?

Vagy hogy mennyi ideig tart a hatása?

2013. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
LSD-ből indultam ki ,hogy azt olvastam ,hogyha valaki bevett belőle akkor 3 napig tolerálja a szervezete így nem fog tudni 3 napon belül beállni az lsd-től.És az LSA közel áll az LSD-hez ,ezért érdekelne.A hatása gondolom 8-12 óráig tart.Mennyit kell várni LSA fogyasztás után ,hogy beálljon az ember ?:)
2013. dec. 22. 09:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez így egy kicsit pontatlan. LSD esetében 3 napig fellép egy átmeneti viszonylag nagy tolerancia, de attól még be lehet állni tőle, csak nem lesz olyan intenzív hatása ugyanakkora mennyiségnél, mint az előző alkalommal.

LSA esetében ilyenről nem olvastam, de ez nem azt jelenti, hogy nincs. Eddig pl. csak LSD esetében olvastam flashback-ről, miközben többen is írtak olyanok, hogy flashback-jük volt, akik nem is fogyasztottak LSD-t, csak más hallucinogéneket, tehát se megcáfolni, se alátámasztani nem tudom, hogy LSA esetében van-e ilyen átmeneti tolerancia, de megpróbálok utánajárni.

2013. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sikerült találnom egy angol oldalt, aki írt ezzel kapcsolatban tapasztalatot. Idézem:

,,What I've noticed with LSA is that the tolerance is pretty strong and immediate: I tripped on day 1 and had a good time, on day 5 I tripped the same amount of seeds with less then half effect, and on day 8 I tried tripping on double the dose with absolutely no effects. So if I were you I would wait to trip, but if you have to, I'd say do quite a few seeds."

Magyarul:

,,Amit észrevettem az LSA-val kapcsolatban, hogy a tolerancia azonnali és nagyon erős: első napon jó volt a trip, de az ötödik napon, ugyanannál a mennyiségnél feleakkora élményt nyújtott, a nyolcadik napon megpróbáltam dupla akkora mennyiséggel, de semmi nem történt. Tehát a helyedben várnék a következő trip-el, [és ha jól értelmeztem a következő mondat részt, akkor azt írja], de ha muszáj, akkor azt javasolnám, próbáld nagyobb mennyiséggel.


Am. ez egy válasz volt arra a kérdésre, hogy mekkora tolerancia lép fel LSA-nál.

Itt a link:


[link]


Még annyit fűznék hozzá, hogy habár igen valószínű, hogy a tolerancia miatt volt gyengébb a trip, előfordulhat az is, hogy a magokban eltérő mennyiségű volt a hatóanyag és emiatt érzett a válaszoló fele olyan intenzív trippet, mint az első napon.

2013. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ,hogy utánajártál ás kaptam fordítást :) Azt nem tudod megmondani ,hogy lehetséges-e kivonni magokból az LSA-t ?
2013. dec. 22. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt van róla egy videó angolul, de feliratozva:

http://www.youtube.com/watch?v=QiPHlUAbGOk

2013. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te egyébként mennyire tudsz angolul ?:)
2013. dec. 23. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb. valahol alap- és középszint között.
2013. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Boldog karácsonyt neked és a családodnak :) Ha ráérsz valamikor akkor légyszíves letudnád írni a lényeget.Kiírtam a videóból a szöveget. Itt a link : http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek.. Hálás lennék érte.
2013. dec. 24. 14:42
 10/10 A kérdező kommentje:
És ne haragudj ,hogy már 3 napja kérdezgetek.
2013. dec. 24. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!