Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok donteni . Mennyek...

Nem tudok donteni . Mennyek vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy osztalytarsam hivott szilveszterezni es nm tudom h dontsek. 7 en mennenk akik kozul csak 2 embert ismerek .4 napra mennenk de nm tudom hogy dontsek ...egyben nm ismerek mindenkit es eleg draga is ... Szerintetek mit csinaljak ?

2013. dec. 21. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, akiket ismersz ők mennyire megbízhatóak, valamint lány vagy-e vagy fiú?

Ki lehet ám fejteni a kérdésedet nyugodtam, mert ha elhiszed, ha nem mi nem tudjuk ennyi info-ból megállapítani ezeket, pedig szükség lenne a válasz miatt!

2013. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hova mennétek?
2013. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok ...megbizhatok akiket ismerek ...
2013. dec. 21. 22:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Lány vagy???
2013. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok ... Van kedvem menni meg nem is ... Nem akarom h egy csomo penzt belerakok s a vegen ne erezzem jol magam ... Vagy maradjak inkabb a szuleimmel itthon ? Az is unalmas lehet ...
2013. dec. 21. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgyis az ivászat mellett fogsz dönteni (gondolom).
2013. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat...nem az a legfontosabb ...inkabb hogy jol erezzem magam...
2013. dec. 21. 22:46
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek meik lehet jobb a jet barat es a tobbiek vagy a szuleimmel ? ;;)
2013. dec. 21. 23:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézd! Ennyi idősen még a családod mellett van a helyed, mondjon bárki bármit is! Később majd te is belátod, hogy mennyire jó lett volna az új évet is azok az emberek közt elkezdeni, akik számodra jelenleg a legfontosabbak. Később már persze, lesz barátnő, meg haverok meg minden, de 16 évesen ez még korai hidd el! Kellemes ünnepeket! :) 22/F
2013. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt ... De epp ez a gond h nm tudom eldonteni ... Mert jo a szuleimmel is de baratokkal lehet megjobb ...en ugy gondolom hogyha most nm megyek tobbet nem hivnak s igy tudnek uj baratokat szerezni meg minden ... Csak az is benne van h nem fog jol telni ....
2013. dec. 21. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!