Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék a Magyar Honvéds...

Hogy lehetnék a Magyar Honvédség bármiféle tagja?

Figyelt kérdés
Ez talán buta kérdés, de szeretnék valahogy az országért tenni, védeni, bár elég szar helyzetem van. Még csak 16 vagyok, ráadásul lány, nem lehetek katona több okból, például az állóképességem tuti nem lenne meg, bár ha csak ez kellene hozzá, már rajta lennék, de a jobb szememre alig látok (így születtem). Szóval ha nem is mehetnék a hadseregbe, de a Honvédségnél csinálhatnék valamit? Lehet, hogy rosszul tudom, de ott nem csak katonák vannak (bár lehet, hogy butát mondtam...) Apám katona volt, én ezt a vonalát nagyon örököltem, szóval nagy álmom menni harcolni, csak hát nem úgy megy az... Mit mondtok erre?:)
2013. dec. 22. 00:38
 1/6 anonim válasza:
Vegyészteknikusnak tanulsz és jeletkezől egy viztisztítói állásre
2013. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nocsak Dancsó, te is erre jársz?..xD
2013. dec. 22. 01:07
 3/6 reptoid ***** válasza:

Hivatásoshoz a közszolgálati egyetemre kellene menned, de oda lehet tényleg nem vennék fel, de azért utána kérdeznék.

Toborzó irodába is elmehetsz, ott a szerződésesekkel foglalkoznak, de biztosan tudnak ott is segíteni.


Az is út lehet még, hogy valami nagyon-nagyon ritka és fontos dolgot tanulsz majd valahol, aztán a hadsereg hátha rájön, hogy nekik égető szükségük van rád, akkor is ajánlhatnak neked állást.


Amúgy a közszolgálatin vannak civil szakok is, lehet azokkal is el lehet valamilyen formában helyezkedni a honvédségnél.

2013. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána fogok akkor járni.
2013. dec. 22. 11:30
 5/6 anonim válasza:

Vagy esetleg nézz utána a Nemzet Közszolgálati Egyetem katonai logisztikai szakára, azt hiszem ott nem gond ha rossz a szemed.

Nézz utána mindenképp.

2013. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt hogy felejtsd el. Nem a honvédségnél tudsz tenni az országért főleg nem nő ként. úgyhogy ezt hagyjad. Vannak amugy civilek a honvédségnél igen, de semmi hasznuk.
2013. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!