Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook üzenet küldése gomb...

Salor kérdése:

Facebook üzenet küldése gomb eltünése?

Figyelt kérdés

van olyan adatlap ahol szerepel az üzenet küldése gomb, van ahol nincs pedig 1ik adatlappal sincsen közös ismerős. nálam se és ismerösnél se peddug tudtommal mi semmi ilyet nem állítottunk be. olyan is van hogy nincs ugyan kint a gomb de ha a címsort kiegészítem /message/-el akk tudok küldeni (nemminden esetben)

ez miért van így vagy hogy lehet ezt beálítani h legyen v ne a gomb? aki tud erről több infót az írjon legyenszíves



2013. dec. 22. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenki maga állítja be, hogy ki léphet vele kapcsolatba.

(Fogaskerék melletti Lakat.)

Ha valaki azt választja, hogy mindenki, akkor hiába nem ismerősöd, tudsz neki üzenni.


Kiskorúnak azt hiszem, hogy csak ismerősök üzenhetnek.

2013. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy látom az 1ik csak az hogy ki jelölhet ismerősnek, a másiknál meg ott van a szigorúnál hogy "Főként csak az ismerőseid üzeneteit mutatja. Olyanok üzenetei is az Egyéb mappába kerülhetnek, akikről esetleg szeretnél hallani." vagyis ott kéne lennie az adatlapomon csak az egyébb mappába fog kerülni az ismerös ismerésének a levele is, én így vettem le
2013. dec. 26. 14:43
 3/4 A kérdező kommentje:
érdekes, beállítottam mindenki ismerösnek jelölhessen, és tényleg kint lett a falamon az üzenet küldés gomb, visznt miután visszaállítottam ismeröseim ismeröseire ugyanúgy kintvolt csak eltünt az imserősnek jelölés gomb. lehet ez egy régi funkció volt az üzenet gomb kivétele csak a funkció megszüntetése nem állította vissza a gombot? rémlik is mintha lett volna üzenetre ilyen beállítás
2013. dec. 26. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Folyton variálnak, ez volt a régi verzió:

[link]

Itt még be lehetett állítani, hogy ki üzenhet.

2013. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!