Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Két film címe érdekelne:...

Üdv! Két film címe érdekelne: lent. Esetleg volna ötletetek?

Figyelt kérdés
Üdv! Két film címe érdekelne, hasonló filmek voltak. Íme mindkettőről egy leírás, amire emlékszem belőlük: 1. Van egy férfi, akit mindig megölik ilyen furcsa teremtmények, mert mindig újraéled. Van egy (azt hiszem szőke) hölgy, aki tetszik neki, és minden következő életében jelen van, és a vége felé talán egy metroállomáson menekülnek a gyilkosok elől.2. Van egy hölgy, akinek egyik nap megvan a férje, másik nap meg nincs. Nagyon belezavarodik, hogy lefekszik, és felkel, és más van, mint tegnap. Az anyja minden nap (szinte) jelen van, meg ha jól emlékszem egy barátnője is. (Azt mondták nekem, hogy az anyja és a férje szivatják a nőt, hogy megőrüljön, és a pénzére hajtanak - kb. , ebben viszont már nem vagyok biztos. ) Esetleg van ötletetek?

2013. dec. 22. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos egyik film címét se tudom, de az érdeklődésed alapján ajánlom a következő kettőt a hasonló sztori miatt:

- Idétlen időkig

- Pillangó hatás (Pillangó effektus)

2013. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A másodikra a "Megérzés" című film jutott eszembe:

"Linda Hanson (Sandra Bullock) takaros házban él, otthon szerető férje és két csodálatos lánya várja. Élete idilli boldogságban telik - egészen addig a napig, míg meg nem kapja a hírt, hogy férje, Jim (Julian McMahon) autóbaleset áldozata lett. Linda számára ez a legszörnyűbb, amit csak el tud képzelni. Vagy tényleg csak képzeli? Másnap reggel felébredve ugyanis a ház ura nagyon is elevennek tűnik. Az összezavarodott családanya eleinte azt képzeli, a baleset rémálom volt. Aztán újra megtörténik ugyanaz. Az egyik reggel maga mellett találja a sértetlen Jimet, máskor pedig özvegyként ébred."

[link]

2013. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiiii ***** válasza:

Az eslő az Ember tragédiája lehet megfilmesítve... :D

A másodikban nem Sandra Bullock játszik? Neki van valami ilyen filmje... szerintem ez lesz az, a Megérzés a címe.

2013. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és a második valóban a Megérzés c. film! Nagyon régóta kerestem. Minden hálám! :)
2013. dec. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!