Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzek rá a szüleimnél?

Hogyan kérdezzek rá a szüleimnél?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátommal.én 15 ő 19. szilveszterkor ott szeretnék nála aludni. hogy kérdezzek rá a szüleimnél? eddig még csak este 11-ig voltam nála. ő meg nálam hajnal 4-ig.

2013. dec. 22. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Anya, apa: Szeretnék a barátomnál aludni szilveszterkor. Lehet?
2013. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem engedném meg, 22 éves vagyok. na ezt add össze. :D
2013. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még kiskorúnak számítasz
2013. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond hogy egyik barátnődhöz mész.
2013. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak simán kérdezz rá. Még ha szigorúbbak is, a szilveszter miatt lehet, hogy engedékenyebbek lesznek. Amúgy azzal is érvelhetsz, hogy sokkal biztonságosabb és kényelmesebb ott aludni valakinél, mint este 11 kor, meg hajnalban hazajárkálni. Az én szüleim pl. sosem engedték, hogy ilyen későn járjak haza, viszont azt soha nem tiltották meg, hogy a barátaimnál, vagy a pasimnál aludjak.
2013. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!