Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nem ismeri ezt a filmet?

Nikytta kérdése:

Valaki nem ismeri ezt a filmet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis segítséget kérni! Régebben láttam a tv-ben egy filmet, aminek nem tudom a címét:/ Valahol a 17. -18. században játszódik a film. Annyira emlékszem rá, hogy egy fiúról szól aki megölt 8 lányt, testüket valami zsírral kente be, majd egy eszközzel leszedte róluk a zsírt és illat anyagot állított belőle össze. A fiút persze körözte a rendőrség, és meg is találták! Hóhér keze alá ítélték, de egy zsebkendőbe összeöntötte a 8 halott lány illat anyagát és az egész királyi udvar akik ott voltam, egy hatalmas szex orgiába kezdtek. Ha valakinek rémlik valami, megköszönném ha leírná a címét!?? :) Előre is köszönöm.
2013. dec. 23. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A parfüm: Egy gyilkos története.
2013. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uh nagyon régóta kerestem ezt a filmet,köszönöm szépen!:)
2013. dec. 23. 11:46
 3/3 anonim válasza:
A parfum
2014. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!