Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel veszi rá valaki magát...

Mivel veszi rá valaki magát arra hogy hitelből vegyen karácsonyi ajándékokat?

Figyelt kérdés

sok helyen hallom hogy hitelt vettek fel hogy meg tudják venni az ajándékokat karácsonyra


Miért veri magát valaki adósságba más kedvéért? Bocsánat, de az én szememben az ilyen nem normális.


2013. dec. 23. 16:01
 1/3 szántóvető ***** válasza:

-szeretne örömet szerezni.

-megvan az elképzelése hogy miből és mennyi idő alatt fogja tudni visszafizetni.

ez sem túl jó lehetőség:

"A Tárki 2013. decemberi kutatása szerint a magyar háztartások nyolcada nem vásárol karácsonyi ajándékot az idén, ami elég rosszul hangzik. Ha azonban a két évvel korábbi helyzethez viszonyítjuk, akkor kifejezetten javulás látszik. 2011-ben ugyanis még 15 százalék volt a karácsonyi ajándékra nem költők aránya. Persze még ez sem ennyire egyértelmű, az Észak-Alföldön ugyanis az idén több mint minden ötödik családban semmi sem kerül a fa alá (sokszor fa sincs)."

2013. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem én az érvelésed, hogy a karácsony a szeretet ünnepe és ezt kifejezvén ajándékot vásárol az ember.

Na de ezt akkor is hitelből kell megtenni?

2013. dec. 23. 17:01
 3/3 szántóvető ***** válasza:
sok embernek gondot okoz egy 10 euros csekk befizetése is.és nem azért mert messze van a posta hanem mert nehéz az élet.
2013. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!