Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki győzne az...

Jordan18 kérdése:

Szerintetek ki győzne az alábbi párbajban? Juvia Lockser vs Natsu Dragneel

Figyelt kérdés
Segitség a gondolkodásban: van helyes megoldás

2013. dec. 23. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát...Natsu a főszereplő,szóval tuti,hogy ő nyerne,mert mint már mondtam ő a főszereplőXDMondjuk,ha nem ő lenne a főszereplő,akkor is ő nyerne szerintem,mert a vizet fel tudná forrósítani,amitől Juvia megsérülne
2013. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetesen Natsu győzne!
2014. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ühm...Én vagyok benne biztos ,hogy Natsu.Igen erőebb ,de Juvia megizzasztaná az 100% :) Nem győzne könnyen Natsu.
2014. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nyílván Natsu hisz hatalmas az erő különbség. Elnézést kérek a Juvia fanoktól.
2014. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hááát...Annyira nem hatalmas ,ha belegondolsz :)

És tűz vs. víz...Szerintem sosem tudjuk meg...Az is elég ˇfuraˇ,hogy Natsu legyőzte Hadest(Purehtio) Akkor az erőkülönbség ,hogy huhh.Hades Erzánál is 1000x erősebb...Csak azért nyert Nastu mert főszereplő ^^

2014. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem annyira nem sebesítené meg Juviát attól,hogy felforrósítja a vizet....mikor Gray-jel harcolt akkor is forró vizet küldött rá :/

biztos hogy Natsu,mert az ikersárkányokat is kisujjból legyőzte,Juvia pedig gyengébb mint ők...DEE!!!abban biztos vagyok,hogy nem tartana egy kis ideig legyőzni Juviát(főleg,ha Gray miatt harcol xD )

sztem Juvia bárkit legyőzne,ha azzal cukkolják hogy elveszik a pasiját(Gray) ^^"

2014. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senki sem ért válasza:

Szerintem Natsu mert:

1.főszereplő

2. Ha Gray is le tudta győzni akkor Natsu miért ne? (bocs a Gray fanoktól de szerintem Natsu erősebb mint ő)

2014. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Natsu de nem azért mert fő szereplő, hanem mert ő erős és Juvia gyengébb nála. Bocsi a Juvia fanoknak ;)
2015. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt már valaki írta egy másfajta kérdésbe, de pl. ha tengerben, vagy bármi nagy vizes helyen (esetleg egy járművön) harcolnának akk Juvia is simán győzhetne, de pl. Natsu a a villámmal képes lenne meg is ölni, főleg a fentemlített területen.
2016. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!