Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallotátok már az új világvégé...

Hallotátok már az új világvégét? Január elsején lesz! Egy meteor miatt. Olvassátok el a cikket!

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek

igaz?

Szerintemnem...



2013. dec. 24. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
25 éves létemre, több világvégét éltem túl, mint az összes filmszereplő, együttvéve - mondhatni: igazi túlélőfajta vagyok! Egy harcedzett veterán! Bármi is lesz: állok elébe! Engem már nem lehet megfélemlíteni!
2013. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vicc volt, akkor rossz kategóriában van. Ha nem az volt, akkor te vagy rossz kategóriában.
2013. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oo,tényleg elnézést...

A tudomány kategóriába raktam be,nem is értem...

2013. dec. 24. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen a szarvasemberen a cikkek 99%-a kamu... nagyon trágya oldal.
2013. dec. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jézusom... Már mennyi világvégét túléltünk:D

Ott volt most a 2012. is... Agyon volt fújva, mindenki készült rá és aztán semmi. :) Tudod, miért? mert egy jó kis világvége rettentő sok bevételt jelent a médiának pl.

Amúgy meg mi van, ha mégis világ vége lesz? Semmi... Meghalsz, mielőtt bepánikolhatnál. Ba-dumm-tssss

Amúgy én már rettentően kíváncsi lennék egy jó kis világvégére. Össze-vissza jön, de még egyszer sem érkezett meg. Biztos késik a busza. :3

2013. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na baszus. kellet nekem rá keresni erre a témára. most megint bepánikoltam.xdd Am nem tudom, minden világvégében annyira biztosak, már 2000 előtt fostak az emberek, hogy jaaaj, világvége lesz, és mai napig forog a föld. Saaajnos én kicsit kételkedő vagyok, így csak 99,999% vagyok biztos benne hogy nem jön el a világvége jan.1-én.:D
2013. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A MIB.ügynökök úgyis megoldják.
2013. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!