Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nem tud nekem jó fps...

1csabi kérdése:

Valaki nem tud nekem jó fps játékok-kat mondani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 18:12
 1/4 II.Dartheon ***** válasza:

Halo 1 és 2, meg halo custom edition ha hálózni is akarsz;

Call of duty összes része, Borderlands 1,2 Unreal tournament 3,

Wolfeinstein 2009 (vagy 2010?), Singularity, MEdal of honor összes része, postal 2, Call of Juarez, ééés.. hmm..

Ha nem csak lövöldőzni akarsz, hanem mondjuk varázsolni is és mást, akkor még a Mount and Blade:Warband, Mount and blade: with fire and sword, Dark Messiah of Might and Magic, The Elders Scrolls 4 és 5... azt hiszem én ennyit tudtam :)

Ha van valamelyikkel kapcsolatban kérdésed, írj :)

2013. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 II.Dartheon ***** válasza:
Még amit toltam, az a Return to castle wolfeinstein.
2013. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, ebben a sorrendben. Gamereknek kihagyhatatlan, nagyon nagy feelingje van :D

Half-Life 2 Multiplayer meg egy különálló game.

A multiplayeren kivül a 3 résznek viszonylag kicsi a gépigénye, de 128 mb videókari kell ahhoz, hogy rendesen működjön.

2013. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké OKé ezt a Half-life gamet minden képp meg nézem !! Amugy nagyon köszii :) és nem tucc valami jó minecraft Szerót ?
2013. dec. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!