Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyik utat választanátok...

Ti melyik utat választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

A szüleimmel lakom.25 évesen.Még nem dolgoztam.Most fogom elkezdeni az életemet.Eddig mindig csak tanultam.

Itthon egyre nehezebben elviselhető a légkör.Folyton viták vannak itthon,nem bírom már sokáig így.

Itthon maradjak,és gyűjtögessek és akkor talán lesz valamim az életben,félre tudok tenni dolgokra,de az életem elmegy,mert megint nem élhetem ki magam,nem élhetek függetlenül a vágyaimnak.

Vagy költözzek el,kockáztassak,éljek,de akkor annyi pénz elmenne,hogy lehet nem tudnék félretenni soha,és nem érnék el semmit.

De ha elérek vmit is,megéri,ha közben nem éltem soha?

Nagyon nagy dilemmában vagyok.

Mindig is felelősségteljes voltam.Jó tanuló.Másokhoz alkalmazkodó.De már nagyon elegem van ebből.

Vidéken lakom,egy nagy város melletti faluban,és szeretnék Pestre költözni.


2013. dec. 25. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen előbb szerezz munkahelyet, majd utána költözz el!

Ha például Szegeden találsz munkát (nem tudom mit dolgoznál) akkor teljesen felesleges volna azért Pestre menned szerintem!

2013. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kockáztass. Ha nem jön be, még hazamehetsz. Hétvégén úgyis hazamész néha-néha. Vidéken amúgy sincs sok perspektíva.
2013. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább költözz.
2013. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pesten önállósodsz, utána mehetsz külföldre ;) szerintem lépj tovább, ne ragadj meg Pesten se.
2013. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!