Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha választani kéne az alábbiak...

Ha választani kéne az alábbiak közül, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

15 évesen szültök

Vagy

Soha nem lehet babátok?


Kérlek ne kezdjen el senki puffogni, ez csak egy kérdés, nincs mögötte semmi, csak érdekel a véleményetek.


2013. dec. 25. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelmű. Inkább szülök 15 évesen mint sosem. Gondolom ez a nem lesz babátok, ez azt jelenti hogy örökbe sem fogadhatok. Mert ha ez opció, akkor inkább nem szülök, és örökbe fogadok.
2013. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem lehetne gyerekem, akkor inkább örökbe fogadnék, de akkor sem szülnék 15 évesen. 15 évesen sem érzelmileg, sem anyagilag, sem felelősség tekintetében nem tudtam volna felnevelni egy gyereket. Márpedig ezek mind nagyon-nagyon fontos dolgok a gyerek életében.

Bár hozzáteszem, van már egy kisfiam, úgyhogy a kérdés abszolút számomra csak elméleti volt.

2013. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Semmiképpen sem szülnék tizenévesen. Nem rontanám el ezzel az életem. Örökbefogadni is lehet.
2013. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképp nem szülnék 15 évesen. Akkor majd örökbefogadnék.
2013. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
15 évesen szülnék. egy örökbefogadott gyerek sosem lesz olyan, mint az igazi. sosem fog igazi szülőként tekinteni rád, mindig is a vér szerinti szüleit fogja kutatni.
2013. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
5! Ne altalanosits!!! En semmikepp nem szultem volna 15 evesen, bar akkor meg nem is csokoloztam. Orokbefogadnek max kesobb.
2013. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha csecsemőkorában fogadod örökbe, mégis hogy kötődne a vérszerinti szüleihez?
2013. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
15 évesen szülnék
2013. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Aki azt írta, hogy egy gyerek nem kötődik a vér szerinti szüleihez, az még sosem beszélgetett örökbefogadott gyermekkel. Én (sajnos) ezt teszem nap, mint nap és amelyik tudja, hogy nem a vér szerinti szülője neveli (akár csecsemőkorától, akár nem), az mind az igazit keresi. És ezt nagyon nehéz feldolgoznia mind a gyermeknek, mind a szülőknek.
2013. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Beszélgettem már, de ők csak felnőtt korukban tudták meg. Szerintem felesleges is elmondani, hogy nem ők az igazi szülei. Semmi értelme. Én egyáltalán nem mondanám el-
2013. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!