Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » RTM rajongók! Mennyibe kerül...

RTM rajongók! Mennyibe kerül az rtm-es táska?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni,de mivel elfogyott a webshopból ezért nem írja ki az árát... :// Már elkezdeném rá gyűjteni a pénzt.Ha valaki rendelt akkor legyen szíves írja le,hogy mennyibe került :))
2013. dec. 26. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
3900 ft tesó. Én is tervezem hogy rendelek egyet feketébe, de csak a közel jövőben, mert most a szürke koponya melegítőt rendeltem. Egyébként valami baj a webshoppal. Vasárnap le adtam a rendelést, és még nem jött meg. Pedig én már rendeltem és 3 nap alatt megjött.... Unoka tesóm is rendelt egyet múlthét pénteken és még nem jött meg neki. Hát nem tudom mi van, remélem meg oldódik... Azért neked sok sikert, hajrá RTM 4life !
2014. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!