Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit csinálak?

Ilyen helyzetben mit csinálak?

Figyelt kérdés
Korom nem fontos..a történet az, hogy engem sokat csúfoltak meg minden...és a velem egyidős lányok tobbsegenek van mar melle..nekem is van..de persze nem tul nagy..ezert pushup-os melltartot hordok..es igy az onbizalmam is nagyobb...de nyaron mit csinaljak?! Nemtudom h lehet-e ugyanolyan meretu pushuposbikinifelsot venni..vagy nem is tudom..kerlek segitsetek!! :( NORMALIS KOMIKAT LECCI

2013. dec. 26. 18:48
 1/4 anonim válasza:
Ha elmész egy fehérnemű boltba akkor elvileg van ott pushup amit bele tudsz rakni a fürdőruhádba...vagy vannak már olyan fürdőruhák amikbe meg már alapból benne van..:)
2013. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem..koszonom:)

Es esetleg valami hazi praktikat tudsz/tudtok amitol nohet valakinek a melle?:)

(olyanokat hallottam h sok fozeleket kell enni..xdd de ilyesmikre gondolok..amik be is valnak:D)

2013. dec. 26. 19:38
 3/4 anonim válasza:
Hát nem tudom én piszkosul sok főzeléket eszek és még sem olyan nagyok khm..:DD De olyat is hallottam ha sokat iszol.. (Alkoholt) Na az se vált be.. :D
2014. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah..okee xddd
2014. jan. 13. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!