Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval az iskolában minden házi feladat (amire jegyet is kapunk) csoportmunka. Amikor beosztották a csoportokat, én nem voltam ott, de mindegy lett volna mert úgy sem vettek volna be sehova, senki nem szeret és nem is ismerem őket igazán. Tudjátok ez olyan hogy új iskola, mindenki ismer mindenkit csak én nem. :( Egyedül meg nem tudnám megcsinálni ezeket a feladatokat, és az osztályon kívül sincsenek barátaim/ismerőseim akik segíthetnének. Nem is tudnék csatlakozni egyik csoporthoz sem, mert tényleg itt iskolán kívül is össze kéne járni meg minden, és az nekem nem megy, már csak azért sem mert nem ismerem a várost de ez lenne a legkevesebb.


Ne járjak be inkább azokra az órákra? Egyszerűen már annyira lemaradtam hogy be sem tudom hozni, mert néha szabályosan nem mertem bemenni, nálam ez egy ilyen szorongás. OKJ-s képzésre járok ha ez számít.


2013. okt. 24. 23:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!