Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy anyukám elolvasta a naplómat? (lent :// )

Figyelt kérdés

Na akkor elmesélném:

Úgy volt, hogy már 2. osztály óta írok egy egy naplót az évben, és idén is elkezdtem... aztán betettem a szokásos helyre, a szekrényem mögé, és anyukám (állítólag) előszedte, és elolvasta. Na ez különösebben nem lenne baj, ha nem lennék szerelmes, és ha nem írnák bele a történetemből (amit gépen írok) részleteket.

Anyunak azért nem mondtam el, hogy tetszik egy fiú, mert mindig szekál vele, és nem szeretném. A történetem meg azt nehogy már elolvassa, mert az nekem ciki. Még a barátaimnak sem szívesen mutatom meg.

És akkor így elolvassa, aztán látja, hogy beleírtam:

Annyira szeretem X-et! Remélem járni fogunk!! <3 :)


És akkor ez úgy derült ki, hogy amikor mosogattam, akkor anya odajön, és:

Mi a helyzet a X-el?

Én meg persze hülye pofát vágtam, hogy most ez hogy jön ide? Meg hogy mi lenne? Hülye ahogy van!

Rá egy hétre mondtam neki, hogy a lányok meghívtak szülinapom alkalmából magukhoz, ahol mi 3-an (én és a legjobb barátaim) szórakoztunk volna egy kicsit. És akkor anya:

Biztos hogy azért mész, mert ott lesz X!!!!!!!!


-.- Na jó!! Aztán a tesóm mondta el, hogy anya vagy apa elolvasták a naplómat. És én meg mind a kettőt megkérdeztem, hogy miért, de ŐK NEM VOLTAK, és azt mondták, hogy a tesóm. Na Ő se volt. -.- Akkor ki??


Szerintem anya volt, mert a tesóm nem hazudna nekem, és apa is azt mondta.


Szóval akkor ez normális hogy elolvasta? (Most a 'tini' korszakomba vagyok -.- szóval lehet hogy én dramatizálom túl)

12/L



2013. dec. 26. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

illetlenség volt elolvasnia. De örülj neki hogy ő ilyen lazán veszi és csak cikiz vele vannak olyan anyukák akik már rég befalaztak volna X-nek meg letépték volna a tökeit. :D

XDDDDDD hajajaj az igazi tini korszak az majd még 1-2 évmulva jön most még csak a szárnyaid bontogatod.

2013. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Haha köszi!! ;) :D
2013. dec. 27. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!