Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha felhívom a postát, meg...

Ha felhívom a postát, meg tudják mondani, hol a francban van a csomagom?

Figyelt kérdés
23.-a óta várok egy ajánlott elsőbbségi levelet, és úgy tűnik, ma se hozzák ki. Várok fél 1-ig aztán felhívom őket, meg tudják mondani? Vagy inkább menjek be? De honnan tudjam, melyik postához tartozik a cím? NAGYON FONTOS mielőbb megkapnom!!!! Már rég meg kellett volna!!! Direkt úgy adták fel, hogy ideérjen karácsony előtt...
2013. dec. 27. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem biztos, hogy érdemes felhívni a postásokat.


Nekem érkezett meg úgy csomagom, hogy a külföldi posta oldalán a 'tracking number' alapján látszott, hogy a helyi postán van a csomagom, el is mentem érte, de az ottani csapat nem találta. Másnapra lett meg, mert a vezeték és keresztnév fel volt cserélve a címzésen. 'Tracking number' alapján meg nem is tudtak rákeresni...


Ha van 'tracking number', az segíthet. Mindenesetre sok szerencsét!

2013. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

December 23-a óta hány munkanap volt szerinted, amikor kézbesíthettek volna???


Elárulom a mai az első.... Az elsőbbségi 85%-ban ér oda a következő MUNKANAPON és 97%-ban a feladást követő harmadik MUNKANAPIG. Mellesleg a karácsonyi csúcsban előfordulhat csúszás, mivel a dolgozók létszáma nem emelkedik, a levelek száma pedig meg ötszöröződik... De nyilván ez téged nem érdekel...

2013. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj, biztos postás vagy :D Érdekes, nekem munkanap volt a 23.-a is, sőőőőt, még a 24.-e is egy darabig! Ja, meg a mai nap IS, amikor szintén nem érkezett meg az ELSŐBBSÉGI levél, immár a harmadik munkanapon (bár én 27.-én is dolgoztam...). Ja, hogy ti ebből egyiken se dolgoztok? Sorry. Mi meg nem ezért fizetünk az elsőbbségi küldeményért... Anyám postás, ezért ismerek egy csomó másikat is, és esküszöm, a nagy részetek kajak kiakasztó. Értem én, hogy nehéz a munkátok, de másnak talán nem az??? Én is dolgozom, én is emberekkel foglalkozom, én is SZOLGÁLTATOK, és nem nyavalygok emiatt, mert én választottam!
2013. dec. 30. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor te jól meg vagy fizetve érte. olyan ember meg nincs aki nem nyavajog, ha nem is a munka miatt, akkor másért, amiért meg más nem nyavajog.
2014. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem minden postás lóg(ott) 2 ünnep között, köztük én sem...
2014. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mi meg nem ezért fizetünk az elsőbbségi küldeményért.."


Ki mondta hogy fizess érte? Önkéntes dolog, nem köztelező.

2014. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*kötelező
2014. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!