Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az embert analizáln...

Hogy lehet az embert analizálni, elemezni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel hogy lehet csinálni ezt, mire kell figyelni?

És még az érdekelne hogy lehet manipulálni az embert?

Ha jól tudom előtte elemezni kell az embert hogy tudjam manipulálni :) Léci ne oltogassatok, csak értelmes választ várok :)

Kösz.



2013. dec. 27. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? (csak kíváncsiságból)


Nekem szinte már a hobbim, hogy manipulálom az embereket. Nem vagyok pszichopata, csak jó érzés úgy irányítani valaki, hogy nem is tud róla.

Mindenre figyelni kell. Mivel minden ember más ezért nincsenek sablonok amiket meglehet tanulni. Mindig figyelni kell az arcát, a mimikát, gesztusokat és a hanglejtést, a reakcióidőt. Egy idő után egész jól rá lehet érezni a dologra. A lényeg, hogy minél többet megtudj arról a személyről akit manipulálni akarsz.

2013. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a segítséget.

Ha még tudnál adni más tanácsot szívesen meghallgatom.

Még valami, hogy kezdjem el :D csak egy példát kérnék :)

Amúgy 19 éves vagyok :D

Kösz szépen előre is.

2013. dec. 28. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!