Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vinnétek magatokkal ha...

Mit vinnétek magatokkal ha Zombiapokalipszis lenne?

Figyelt kérdés

Csak átlagos cuccokat! Egy ekkora táska áll rendelkezésetekre:


[link]


Pisztolyt csak akkor ha van otthon :D



2013. dec. 27. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Téged kérdező.. aztán amikor jönnének a zombik oda vetnélek eléjük.. és amíg téged falnak addig én kereket oldanék..
2013. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

3 db nagy fényerejű lámpát, és hozzávaló aksikat.

3 db pici dinamós zseblámpát.

20 db-os teamécses.

30 doboz gyufa

3 db öngyújtó

1 db öngyújtó utántöltő

A telefonom tele túlélési könyvekkel.

A saját készítésű kurblis telefon/akku töltőm(az egész akkora, mint egy kis angol szótár).

angol/német/orosz szótár(változó szinten de beszélem mind három nyelvet)

Orvosi készlet(szike, csipesz, érfogó, 5db kötöző pólya, 5 db kötszer, 2db 10ml-es fecskendő, 1/2-es sebészeti tű, fogselyem, cérna, Betadin, sebészeti műtéttan című könyv(összehajtogatva egy kis angol szótár méretű))

5 db Szemeteszsák.

Csillagvilláskulcs készlet

Csavarhúzókészlet

1 db Véső

1 db 300 g Kalapács

1 db motorfűrészlánc

1 db fűrészlap

1 db feszítő vas

1 db kombinált fogó

1 db multitool

zártörőkészlet

5 méter 1mm rézdrót

5 méter 1mm acéldrót(csapdához)

30 méter damil horgászathoz

Varrókészlet

3 pár zokni

3X Fél liter víz(1 a táskába, 2 az oldalsó rekeszekbe, hogy könnyen elérhető legyen)

A táska oldalára felakasztanám a váltás bakancsom.


Ételt direkt nem írtam, ha muszáj, akkor a természetből jóllakok, illetve mint ahogy a felszerelésből látod nem igazán akarnám elhagyni a várost, habár a Zombi túlélő kézikönyv nem igazán javasolja a városban tartózkodást:D


Soknak tűnik elsőre, de igazából még marad is hely. A súly az ami nagyon korlátozó tényező. Ez így önmagában vízzel bakanccsal együtt kb. 6kg, amivel már nagyon nehéz sokáig futni, ugyan akkor gyalogolni még kényelmes. Hasonló tömegű felszereléssel kirándulgattam, és napi 6-8 órát mentem erőltetett menetben úgy, hogy semmilyen kényelmetlenséget nem okozott.

2013. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Kimaradt a púder:D
2013. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem a kettes lenyűgözött! Mintha gondolatolvasó lenne. Annyival egészítém ki, hogy védőkesztyű ( 2-3 pár ) illetve egy kisméretű kézi balta, aminek egyik vége a balta fej, a másik vége egy olyasmi szurony mint ami a fokosokon szokott lenni ( pctrs.network.hu/clubpicture/1/1/2/4/_/gravirozott_acel_fokos_1_1124072_4120.JPG -bal oldala-), azért balta és nem fokos mert:

- a balta kisebb

- a balta könnyebb

- a baltával ( fémre gondoltam ) nagyobb erőt lehet kifejteni

- a fokos csak dísz ( és fából készül kivéve a fej )

- a baltát favágásra, egyéb vágásra, ütésre is lehet használni.

2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 supergamer válasza:

1. Kaját

2. Járművet

3. Fegyvert (colt,ak,stb)

4. Használati eszközöket (ásó balta)

5. Lámpa

6. Nagyobb bőrönd xDDDDd

2014. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

szamurájkard (budk tól könnyen lehet rendelni tehát átlagosnak számít)

nyílpuska ( mert hullából ki lehet venni a nyilat így gyakorlatilag örök lőszer)

amiket belepakolnék a táskába:

2014. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

vízszűrő ( ismét budk) kulacs bicska, svájci bicska, túlélő ételcsomag 3 hónapra, 4 l víz, napelemes töltőt szerelnék a táskám hátára (csak egy kicsit), walkietalkie (ehhez kell a töltő), boomer- köpet, 3 db pipa bomba, 60 db magnéziumrúd,

1 zippo öngyújtó, 1 gázas öngyújtó (mert előbbi benzines) edény. Ami rajtam lenne: taktikai kesztyű, vastag protektoros bőrkabát, acélbetétes surranó, airsoft maszk.

2014. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Acélbetétes bakancs, acélszemes búvárruha, munkás kesztyű, bukósisak,

Macséta

Dobókés

Dobócsillag

Kissebb balta

Kis kés(gyümölcs hámozáshoz, stb)

Kötél(csapdához)

Nyílpuska(ha kifosztották a boltokat akkor már nem)

Ijen konzerv kukorica,bab,stb...)

Konzerv nyitó

Elemlámpa

Kulacsok, flakonok

Szögek

Kalapács

Pajszer

Elsősegély doboz

Ragasztó szalag

Gyufa

Telefon(túlélési tanácsokhoz)

Késbokszer

Törülköző(ha retkes vagy hehe)

Erős kerítés felállítása

Légpuska boltokban(ha nem fosztották ki)

Bézboll ütö szögekkel kiverve

Sátor

Tanácsok tőlem

1. A kés pl. ha elleptek egy helyet a zombik megölsz egyet magadra kened a belét stb...

2. Vigyázz azokkal akikkel utad során találkozol. Lehet hogy kedves de lehet hogy a cuccaid kellenek neki.

2015. júl. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ja bocs a törülközőt nem ide akartam írni mert ha belemész egy folyóba fürdeni lehet hogy fertőzött a víz
2015. júl. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ásvány víz, konzervek, gyógyszerek, fájadalom csillapítók, antibiotikumok, kötszer, fertőtlenítő stb. jó kinőségű elemlámpa Maglite-ra esküszük, elemek. karóra. váltásruhák,kényelmes ne feltünő színű és agyon öblítőzött, ha lehet akkor terep mintás a legjobb, városokba soha nem mennék be kész öngyilkosság. kombinált fogó, drótvágó olló, spajszer., kötelek. Kések tőrök, ha lehet akkor be kell szerezni egy katanát a legjobb közelharci fegyver,egy pisztoly tol is jobb. és egy adóvevő 5-6 km hatótávú.
2015. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!