Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha kitörne...

Ti mit tennétek ha kitörne egy zombiapokalipszis?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
én már sokat gondolkodtam ezen, lemennék vidékre a fegyvereimért, nyílpuska és sima puska, majd szerintem ott maradnék, lemészárolnám a szomszédokat(opcionális, akár össze is dolgozhatunk) és megerősíteném a házat, majd bevetném a kertet és éldegélnék boldogan
2013. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amíg rá nem jönnék, hogy 3 répából nem élek meg egy egész éven át, mert áram nincs, így sem tartósítani, sem ételt "gyártani" nem lehet. próbálnék vadászni, ha nem ették volna meg az állatok 99%-át a zombik. ha egyedül lennék, akkor kb. 2-3 éven belül a magány/folytonos rettegés megbolondítana, persze ha nem lövöm magam instant agyon.
2013. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért ne lenne áram, persze nem fog vezetéken jönni de tekintve hogy sokan meghalnak így senki nem venné zokon ha lenyúlnék pár napelemet meg kisebb szélkerekeket, akár egy generátort is lehetne lopni, mivel alig lesz benzinhasználó
2013. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én is sokat gondolkoztam ezen nos először be mennék a mühelyünkbe és ott fel fegyverkeznék elindulnék egy autóval vagy gyalog de akkor kevesebb cuccot tudnék vinni!

bemenék mondjuk egy base ball ütővel egy boltba és minden ételt ki vinnék a kocsiba vagy keveset egy táskába rakok

elmegyek én is vidékre be barikádozok mindent és talán egy társam is lenne

2013. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Venném a légpisztolyomat, a 2 íjjamat, nyilaimat. Keresnék egy fegyverboltot, mégtöbb fegyvert lopnék, elmennék a haverjaimért, szerelmemért, mennék egy panelházba. Kiírtanánk. Aztán szépen éldegelnénk, mennénk gyilkolni zombikat, ellátmányt, fegyvereket es túlélőket gyűjteni. Építenénk körbe egy hatalmas védőfalat. Majd évek múlva bekattannék, aztán kinyírnék mindenki mert úgy gondolnám sose fog ez végetérni, az addig előkutatott LSD-t felszívnám, kimennék a zombikhoz és boldogan tölteném utolsó percrimet. Miután felfaltak hátbatámadnék túlélőket es felfalnám őket míg az egyik meg nem öl. Utána csak bomlanék.
2017. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Emberek.....nem tudnátok boltokat kirabolni hacsak nem a város abban a részében laktok ahol kitört az első nagy hullám
2017. máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!