Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobban kifejezni...

Hogyan tudnám jobban kifejezni magam?

Figyelt kérdés
Az a nagy bajom, hogy nehezen tudom kifejezni magam, mindig fejben sokáig keresem a szavakat, hogy hogyan is tudnám megfogalmazni, amit akarok. A másik pedig hogyha beszélgetek valakivel, akkor nemtudok a szemébe nézni, mert úgy meg elfelejtem mit akartam mondani, mert zavarban leszek, és emiatt néha akadozva beszélek. Most itt nem arról van szó, hogy hülye vagyok, csak ez zavaró nagyon.
2013. dec. 28. 12:17
 1/1 anonim válasza:
Olvass sok könyvet, attól bővül a szókincsed. Az első problémádra ez a legésszerűbb megoldás véleményem szerint. A másik.. Nem tudom. Nem muszáj a szemébe nézni. Először csinálj valami mást, mondjuk ha ültök és csak ugy néztek ki a fejetekből, piszkálhatod a körmöd, és az nem bunkóság. Utána fokozatosan növelheted a szembe nézések sokaságát beszélgetésenként:D
2014. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!