Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » One Direction! A banda melyik...

One Direction! A banda melyik két tagja vett részt a Midnight Memories szinte összes dalának megírásában?

Figyelt kérdés
Valaki írja meg pontosan ,köszi :)

2013. dec. 28. 12:58
 1/9 anonim válasza:
nekem is megmondhatná valaki
2013. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha ezt nem tudjátok akkor nem vaygtok igazi DIRECTIONEREK!!!!!!!
2013. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ez hülyeség!!


Én úgy tudom Niall! :)

2013. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tudom hogy ez a 1music kerdese, de mivel jo kedvemben vagyok elarulom: Louis es Liam.
2013. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szaisztok!Lehet nem is kellett volna feltennem ide zt a kérdést,maert utána rögtön eszembe jutott!Azért köszi.Igen a music channel-en voltkérdés !Más meg tartsa meg a véleményét,aki olyanokat ír az nem igazo Directioner!Bleee.Na csak ezt akartam sziasztok!! :);
2013. dec. 29. 01:20
 6/9 anonim válasza:
Nem Louis és Liam! Niall nagyon sok dalt írt az albumra úgyhogy ő az egyik a másik meg vagy Harry vagy Liam!
2013. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok. [link] nézzétek meg ezt a linket. nem kell hozzá nagy angol tudás. a writer-s jelenti az írókat és ott többségében Louis és Liam vannak.
2013. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Amúgy igen Wikipedia!De amúgy is rájöttem!Még egyszer írom lehet nem is kellett volna megkérdezni,mert utána rögtön tudtam!Más meg fogja be a száját! (Tisztelet a kivételnek!) :)
2013. dec. 30. 15:11
 9/9 anonim válasza:
emígy több interjúban is említették+ha jól emlékszem a The Jonathan Ross Showban volt róla szó,hogy Louis és Liam írta a legtöbb dalt az új albumon....szóval ők is mondták már egy párszor
2014. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!