Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehezen válaszolna...

Miért ilyen nehezen válaszolnak egy értelmes hangvételű normális kérdésre?

Figyelt kérdés
Kiírtam egy normális valódi kérdést és még mindig nem válaszoltak ugyan akkor kitettem egy értelmetlen "kérdést" és arra 10 p alatt már vagy 10 válasz jött.
2013. dec. 28. 15:12
 1/6 dirtboy ***** válasza:

ha ebbe a kategóriába írtad akkor nincs min meglepődni,itt van a humorkategória,többnyire olyan válaszolók vannak itt akik viccesnek hiszik magukat,nem érdekli legtöbbjét a kérdés megválaszolása az a céljuk hogy beírjanak valami hülyeséget.

kérdezz más kategóriába ne az egyébkérdéseknél és kaphatsz választ.

2013. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevés értelmes ember van itt :D Inkább trollkodni járnak már csak ide.


A szerelem, szex kategóriában vannak a legtöbben, ha oda rakod ki a kérdést akkor válaszolnak. Persze lesz aki leolt, mert rossz kategóriába vagy meg a moderátorok is át fogják rakni a kérdést, de egy próbát megér...

2013. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
számítástechnika egyéb kérdésekbe raktam de nem válaszoltak :(
2013. dec. 28. 16:45
 4/6 A kérdező kommentje:
de azért raktam abba mert az oda is tartozik.
2013. dec. 28. 16:45
 5/6 dirtboy ***** válasza:

a kategória toplistát elnézve van bőven aktív tag abban a kategóriában.

nem tudom miért nem kaptál választ,lehet pont sok kérdés jött aztán gyorsan a 2odik oldalra kerül a kérdésed.

a 2odik oldalt én sem sűrűn szoktam nézegetni egyik kategóriában sem.

majd emeld ki a kérdésed vagy tedd fel mégegyszer később.

2013. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha ahaahaaha aha ahaaha aha köszi
2013. dec. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!