Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez igaz? Kérlek normális,...

Ez igaz? Kérlek normális, értelmes válaszokat írjatok. Kíméljetek a rasszista, bunkó véleményektől.

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a háború idején Hitler szappant és lámpaburát csinált a kivégzett emberekből.

Érdekelne, hogy mi mindent művelt még.


Válaszaitokat előre is köszönöm.


2010. aug. 20. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Bizony...
2010. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Hitler sohasem csinált szappant és lámpabúrát emberekből!
2010. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Ez marhaság! Az viszont igaz,hogy a koncentrációs táborokban meghaltak aranyfogait összegyüjtötték. Vagy a fogoly nők hosszú haját levágták,és értékesítették.

Sok más szörnyűséget is csinált ,bár ma divat ezeket tagadni.

Olvass utána,de ne a Kurucz-infón és a hozzá hasonló oldalakon.

2010. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A lenyúzott emberek bőréből pl. táskát.
2010. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lámpabúrás dolog rémlik, de szappant szerintem nem, viszont sok mást még csináltak.
2010. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hat az en nagyapam sokat mesel errol meg ma is o is fogolytaborban nott fel.De nem akarok senkinek sem otleteket adni arra hogy milyen hasznalati targyakat lehet kesziteni egy emberbol
2010. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Érdekes téma ez, mivel mindenhol más van írva. Hol azt írják, hogy igaz, hol pedig tagadják... Na ezen igazodjon ki az ember...:S
2010. aug. 21. 17:38
 8/13 szamóca. ***** válasza:
fogalmam sincsm ennyi igaz belőle, de lehetséges. régen a mosószappant zsírbólcisnálták, emberi vagy állati az mindegy. nem tudom hogy a koncentrációstábor halottaiból is ez lett-e, de létezhet. egyébként igen, a hajukat ilyesmit összegyűjtötték.
2011. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem lámpabútár. Hitler szappant és gombot csinált a kivégzett emberekből. Ez a büdös nagy helyzet. Ajánlom az "Élet szép." című filmet.
2011. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ezt, hogy szappant csinált az emberekből, de nem tudom mennyi igazság van benne.
2011. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!