Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gandalf vs. Dumbledore Voldemo...

Gandalf vs. Dumbledore Voldemort vs. Sauron?

Figyelt kérdés

ki a jobb/gonoszabb?


!saját! eredmény:


Gandalf: gandalf meghal.Dumbledore meghal... Gandalf feltámad

Voldemort: Saját erejéből lett sötét nagyúr, bodzapálcával szinte elpusztíthatatlan, megölte családját, és egyszerűen élvezi használni a tiltott varázslatot. Sauron mindenét a gyűrűnek köszönheti nem magának. 7 horcrux egy gyűrű ellen. Nekem Voldemort gonoszabb. Harcban lehet nem ő nyerne viszont



2013. dec. 28. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de nem értesz hozzá:D

Gandalf és Sauron kisebb hatalmú istenek, míg Dumledor és Voldemort csak mágusok, esélyük sincs. Sauron nem a gyűrűnek köszönheti a hatalmát, már a világ teremtése óta küzdött a jók ellen, Melkor hadvezére volt, majd miután Melkort elűzték ő lett a "főgonosz".

2013. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hàhà, az elsõ jò mondta. Gandalf meg Sauron nem emberek hanem maiàk, azaz fèlistenek kb mint a bibliàban az angyalok, Sauron pedig a gyûrû erejèt magànak köszönheti, mivel a maiàk a will azaz a màsodteremtõ kèpessèggel rendelkeznek, igy hasznàlva minden erejèt belefecölte a gyûrûbe ami igy kifogyhatatlan erõt adott neki. Gandalf is erõs csak hatalma java rèszètõl a Valàk megfosztottàk, igy csak bölcsessègère hagyatkozhat.
2013. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

haha "nem értesz hozzá"... ezek kitalált karakterek miért kell ehhez ennyire érteni? Nem értem miért kell mindent ennyire komolyan venni. gondoltam kérdezek egy érdekes kérdést amin az emberek elhülyéskednek, de persze ez lett a vége.

Amúgy olvastam a könyveket a véleményemet egyszerűsítve , és könnyedebb módon írtam le hogy ne untasson senkit. De nyugodjatok meg ez nem olyan komoly kérdés lehet lazítani és azt mondani: Sauron csak betapasztaná Voldemort orrlyukait és kész lenne.... vagy ilyesmi. Nem kell folyton kiokosítani a másikat:D Ezek a karakterek soha nem fognak összetalálkozni.


Most pedig nem kell gyűlölködni nem azért mondtam, látom igazi gyűrűk ura szakértők vagytok örülök neki, én is szeretem:) Akkor ti Sauronra és Gandalfra szavaztok ha jól látom

2013. dec. 29. 02:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
èn sem vettem komolyan a kèrdèst XD. amugy igen szeretem a gyürûk uràt , a Harry Pottert annyira nem ismerem
2013. dec. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!