Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Remélem ez nem kamu, mit...

Remélem ez nem kamu, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval van ez az oldal, és nem tudom hogy küldjek-e SMS-t. Tényleg nyerek ha eltalálom a jó választ?

Amúgy erről van szó: [link]


Szerintetek?


2009. nov. 27. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kisorsolnak talán nyersz
2009. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Itt azt írja, hogy még jön egy sorsolás. Ha azon kisorsolnak akkor nyersz, meg kapsz egy kérdést, és ha azt is megválaszolod, akkor vmi Jackpotnyeremény is van. Én tutira nem pazarolnék ilyesmire pénzt. Ki tudja milyen "apróbetűs" részek vannak még...?


:) Még most olvastam el a kérdést is. Az ilyeneket egyenesen sértésnek veszem, a hülye kertv-k is szoktak ilyeneket kérdezni a játékaikban. Mintha teljesen hülyének néznék az embert...

2009. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A világoskék alapon fehér betűvel írt apróbetűs rész az elég kellemes, talán nem véletlenül: 1600,- Ft + ÁFA az sms ára.

Semmi garancia nincs, hogy egyáltalán lesz-e nyereménysorsolás... Ne küldj sms-t, legalább 4e Ft-odba kerül (egyet most, és egyet a "jackpot kérdésre".

2009. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!