Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem szar ez a...

Csak szerintem szar ez a káromkodós magyar "rap"?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre hogy ez a Mr.Busta semmi mást nem csinál csak káromkodik és ugat mindenkinek pedig ugatásra még a kutyám is képes ma volt "szerencsém" hallani valami "fakkos" számukat a többi nagy arcú káromkodós bagázzsal és valahogy engem nem fog meg mert semmi mást nem halódtam csak "ba*dmeg így meg úgy" tényleg erre van igény a mai magyar "zenéknél"? és akik ilyent hallgatnak azok ha ezt elolvassák 100% hogy anyázni fognak és fel se tűnik nekik hogy az ilyen előadók miatt milyen le nézően fognak itt beszélni azokról akiknek például nem tetszik mert én csak annyit kérdeztem hogy csak szerintem szar és értelmetlen?

2013. dec. 29. 13:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
az amerikai gangsta-rap is 80%-ban karomkodasbol all. alja nepnek, alja neptol, alja zene, mit kell ezen csodalkozni?
2013. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
42%
Képzeld el én ilyeneket hallgatok és mégsem kezdek el anyázni. Amúgy öngólt rúgtál mert pont hogy te írtál rólunk és az ilyen zenékről lenéző stílusban, te sz*roztál le minket. És még te vagy az értelmes ember? Különben meg ízlések és pofonok, mindenki mást szeret fogadd el.
2013. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Hatalmas tévedés! Én az előadóról írtam rosszat.
2013. dec. 29. 13:28
 4/33 anonim ***** válasza:
28%
gyökérség, nagyon alacsony színvonal. Azzal nem értek egyet hogy az amerikai rap is ebből állna. Sőt, nem is nagyon tudok ilyet, bár ezen a téren nem vagyok szakértő. A rap lényege az lenne hogy költsünk egy olyan "költeményt", ami minél találóbb, szellemesebb, és jól fesse le a dolgokat, jó legyen a flow, és így alázzunk be valakit (már ha ez a cél). Az amerikai me ga többi rapnél inkább az a probléma hogy elment a pénz meg a nők meg az ilyen dolgok felé, és nincs komoly tartalma, mint régebben (nem mintha régebben nem lett volna szó ilyenekről, de ma szinte teljes egészében erről szól).
2013. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
2%

Az ELSŐNEK tökéletesen igaza van..


A rap alapjába véve egy igénytelen sz*r... és durva túlzás zenének nevezni. Az igénytelen, feka majmoló kutyák hallgatnak csak rappet..

2013. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%
sz@rom le n*gger...
2013. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom volt gyerekszobád,anyud/apud jól keres. Velem nem ez a helyzet én igazából lesz*rom az ilyen Directinos sza*ságokat amik arról szólnak,hogy milyen jó nekik mert tele vannak pénzel,jól néznek ki és megkaphatnak mindent. A jó rap ennek az ellentéte. Segít átvészelni a nehéz időket,jól lefesti a valóságot az embereket mindezt egy hasonló embertől mint te ,aki ugyanúgy megjárta a trét. Mielőtt szarozod hallgass meg pár számot és utána írogass ki értelmetlen kérdéseket.

http://www.youtube.com/watch?v=Kzmdo9yijew

http://www.youtube.com/watch?v=0I0Cz-ut3P8

http://www.youtube.com/watch?v=qvRBJN3x4WY&list=WLC387EEEAD3..

2013. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ha neked az le festi az életet hogy " én vagyok a király meg én vagyok sirály" meg mellé 600x egy mocskos szó akkor rendben! Tényleg van rendes rap zene is de az amit a Mr.Busta meg ezek a nagyképű senkik csinálnak az nem az. És hogy az hogy az ember honnan jött abba ne menyünk bele mert van olyan dolog amibe jobb nem beleköti.
2013. dec. 29. 15:36
 9/33 anonim ***** válasza:
41%

Ízlelgesd az előző hozzászólásomat egy kicsit.


"A jó rap ennek az ellentéte. Segít átvészelni a nehéz időket..."

2013. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Félre olvastam bocsánat! De én is le írtam az előbb hogy vannak jó rap zenék de a mutatom a fukkot meg hogy minden lányt le ribiznek meg a magyar rap 95% semmit nem ér.
2013. dec. 29. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!