Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar közgazdász BA diplomáva...

Magyar közgazdász BA diplomával el lehet helyezkedni Angliában?

Figyelt kérdés
Főleg a marketing és HR területek érdekelnének. Szerencsére elég jó a nyelvérzékem így angolul és spanyolul is felsőfokon beszélek, és emellett most kezdtem el oroszt tanulni. Szerintetek mennyi esélyem lenne ezekkel egy normális, teljes munkaidős állást találni? Esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata?

2013. dec. 28. 01:36
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem lenne esély. Az én testvérem is így ment ki és mára szinte az egész család itt kint él. Egész Angliában gondolkozol vagy csak egyes részein? Lehet, hogy érdemes lenne nemcsak Anglia hanem az egy Nagy-Britanniát megvizsgálnod!
2013. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Bocsi nem egy Nagy-Britanniát, hanem egész Nagy-Britanniában körülnézni.
2013. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!