Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit álmodtál utoljára?

Mit álmodtál utoljára?

Figyelt kérdés
Én sok szőrnyűt álmodtam már.
2009. nov. 27. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem azt álmodtam utoljára, hogy kiírtam MSN-re személyes üzenetnek, hogy "Fél éve együtt <3" vagy valami ilyen szarságot, és másnap jutott eszembe (hétfőn), hogy aznap lettünk fél évesek. :D

Különben én is sok rosszat szoktam álmodni, sőt, inkább több rosszat, mint jót. -.-

2009. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én kórházban ápoltam. Egy ősz hajú néni volt az egyik kórteremben. Ki volt száradva, adta neki vizet, és éreztem,hogy nagyon meleg. Megmértem a lázát. Szóltam az orvosnak, hogy a néni lázas, és ki van száradva, az meg nem törődött velem. Mérges voltam.

(egyébként ápolónő leszek, most vagyok másodéves és szinte mindig eü-vel álmodok..általában ápolok).

21/L

2009. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bl döntőben 80. percben odakerülök a pályára álmosan kapus posztra és 3-0ról 4-3ra kikapunk meg ienek :D
2009. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Engem mostanában kergetnek, üldöznek és nagyon félek álmomban!
2010. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt álmodtam, hogy a barátnőmnek, aki bele van esve abba a srácba akibe én is, megmondta a fiú, hogy a múltkor csak részegek voltak, és ezért mondtak neki, olyanokat hogy menjen át, asszem össze is jöttünk. Mostanság mindig összejövök vele álmomban. Bárcsak igaziból is sikerülne...
2010. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már elfelejtettem xd.
2010. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nagy baromságot álmondtam, leírom:

Sí versenyre mentünk és ha nem ugrottál át egy befagyott tavat, akkor elvittek valahova, én nem tudtam átugrani és elvittek és micimackó lettem, egyszer a fejem hiányzott, egyszer pedig a fülem.xD Ottvolt füles is és együtt kerestük a farkát.xD Áztán jöttek a biztonságiőrök én elvettem az egyik fegyverét és lelőttem őket és fülessel együtt leugrottunk olyan 5-6 méter magas falról.xD És mindeketten meghaltunk.:S:D Ugy keltem fel, hogy be volt görcsölve a lábam, a nyakamat elaludtam, a párnám lent volt a földön...:D

South Parkot néztem lefekvés előtt, nemcsoda, h ezt álmodtam.xD:D


Kicsit hosszúra sikeredett.

2010. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocsi egyszer a fejem, egyszer a farkam hiányzott.
2010. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ém azt álmodtam, hogy zombik üldöznek, és megbűvölt ágon menekültem, úgy repültem, mint a boszik a mesében a seprűn, cs ez egy faág volt...

aztán az ágból kiment a varázs, és a bpályán ledobott...

ott felszálltam egy trolira, v vmi hasonlóra és ott is ott vtak a zombik, és elkezdtek üldözni...meg volt vmi metro alagút is,a mozgólépcsőn menekültem....


asszem túl sok TV-t/filmet nézek, túl sokat nézem a:

- bűbájos boszorkák: bűvolt faág

- kaptár: zombik

- akciós sorozatok: metro alagútban üldözéses jelenet

pfff...

2010. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy édességboltban dolgoztam. De olyan jóóóóó volt :) Felkeltem,és éreztem a csokiillatot :D
2010. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!