Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről írjak? Többi lent.

Miről írjak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy könyvet, de nem tudom, hogy miről írjak. Tudnátok segíteni? Olyat szeretnék, aminek van a valóság alapja és egyáltalán nincs benne fantasy. Köszi

2013. dec. 30. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is várok ötletet :)
2013. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Haver... az egy dolog, hogy semmi fantáziával akarsz könyvet írni (mert még azt sem tudod kitalálni miről akarsz), de legalább a kutató munkát végezd magad... Ott van rahedli olyan oldal a neten amin számos igaz, misztikus történetet találsz (pl. a Djatlov hágó incidens, és egyéb történet eltűntekről)... Legyél már kreatívabb...
2013. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te azt el nem tudod képzelni, hogy mennyi ilyen oldalt átnéztem és mennyi embertől kértem tanácsot!!!!
2013. dec. 30. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs ötleted, miért szeretnél könyvet írni? Én akkor kezdek bele egybe, ha van már ihlet. Addig nem is érdekel a könyvírás. Várj türelmesen, majd csak eszedbe jut valami :)
2013. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ha olyat szeretnél írni,aminek van valóságalapja,írj a valóságról.A való életről.A körülötted zajló dolgokról.Valakinek az életéről.

Írj a szerelemről,a boldogságról,bánatról,szeretetről,szóval,egy valós életről.

Ez így,tudom,nem túl sok,de remélem azért tudtam segíteni.

2013. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 viva75 válasza:
Nem kell eröltetni. Persze nem azt mondom, hogy haggy fel az álmaiddal. Nem kell túl gondolni. Nekem cikáztak a fejemben az ötletek, de mindegyikben volt hiba. Egyik reggel felkeltem és összeálllt az egész történet. Szerintem csak hagyd a véletlenre mikor jön meg az ihlet. Így lesz egy csodálatos történeted. Nem jó ha másoktól kérsz ötleted, mert az már nem is a te történeted lesz. Hagyatkozz a képzelőerődre. Mert az mindenkinek van. Lehet, hogy beketelik egy időbe, de ha nem adod fel még lehet egy nagyszerű könyved amit te magad írtál.
2014. jan. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!