Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudsz magadról minőségi...

Hol tudsz magadról minőségi fotót csináltatni?

Figyelt kérdés
Olyan gépekre gondolok, ahová pénzért beülsz, és fotót csinál rólad. Léteznek még ilyenek?
2013. dec. 30. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az amit a gép csinál, az minden csak nem minőségi.

Fényképész?

2013. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fényképésznél.
2014. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

léteznek még igazolványkép automaták. én leginkább plázákban és metró aluljárókban (pl. Kálvin tér) találkoztam velük. ezek elvben akár bizonyos mértékig (éles, egységesen világított, stb) még elfogadható képeket is csinálhatnának, de amikor utoljára próbáltam még elfogadható se volt az eredmény.

viszont mivel teljesen automata, nincs semmi ellenőrzés, visszajelzés, stb. egy szakértő fotográfus ezerszer jobb minőségű képet képes készíteni, mivel ő még akkor, amikor úgy tűnik sem csak automatán megnyomja a gombot az előre beállított fények mellett, hanem látja, hogy hogyan állsz, hogyan tartod a fejed, merre nézel, honnan milyen árnyékok vetülnek az arcodra, esetleg mi és hogyan csillog a szemüvegedeen és tudja, hogy ezen esetleg hogyan lehet javítani egy pici módosítással akár a tartásodon, akár a fényeken. nem utolsó sorban ma már vissza is nézheted a képeket mielőtt papírképen megkapnád, így biztos lehetsz benne, hogy amiért fizettél az jó lesz, nem csak remélheted, mint az automatánál...

2016. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!