Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egerben hol van emosoknak,...

Egerben hol van emosoknak, rockereknek, esetleg punkoknak valami gyülekező helye? Vagy hol ismerhetnék meg ilyen embereket? Most költöztünk, a suliban osztálytársaim egyből megutáltak.

Figyelt kérdés

Szóval akik szeretik az ilyesmi fajta zenét...Hol ismerhetnék meg ilyeneket?Ja,és olyan korombelieket..

15/L



2013. dec. 31. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig Egerben azért vannak :D meg Gyöngyösön is, Rockkocsmákba gondolom még nem nagyon jársz, ne is... ráérsz még XD esetleg Szépasszonyvölgy bátyámék oda jártak, ott voltak azért szép számmal, de koncert is szokott lenni arra felé, nézz körül ismerkedj :D, egyébként én is metál/ hardcore beütésű vagyok, járok is Egerbe, csak nem olyan gyakran, meg páromhoz szoktam menni, de ha gondolod írj rám :)
2013. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melyik suliba jársz? :)
2013. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 2. 15:28
 4/6 anonim válasza:

KONCERT!

vagy természetesen kocsma

2014. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
példáúl pont lesz 18adikán ingyen koncert leander is fellép többek közt a Gödörben én tuti megyek ha érdekel írj rám és belinkelem az eseményt:)
2014. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bocs utolsó vagyok elirtam és már nem birom törölni de nem lesz egerbe buli
2014. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!