Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeket kérek! Milyen lett?

Véleményeket kérek! Milyen lett?

Figyelt kérdés

Na; szóval ha lehet lány

ok és SZJG-erek válaszoljanak de má is válaszolhat...Szerintetek milyen lett?? Ès van benne hiba??



2013. dec. 31. 15:35
1 2
 11/15 anonim válasza:

mielőtt megkérdezed szjger vagyok. Jó a tartalma, de nem versnek (!!!!!!!!)Nem kell lepontozni, mert te kérted a véleményem. Törekedj arra hogy RÍMELJEN.

Bár néhol rímel azért ez már túl nagy kötői szabadság...

2014. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
11. voltam: *költői
2014. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Figyelj, szerintem az előttem szólók mind SZJG-erek voltak, ráadásul külön odaírtad, hogy más is válaszolhat. Ezenkívül te kérted a véleményt, ezután meg nem tartom jogosnak, hogy felháborodsz egy-két negatív kritikán.

Jó, nyilván nem a legkedvesebb dolog egyszerűen lepocsékolni valamit, amin más dolgozott, de igazuk van, ez nem lett túl jó. A tartalom még oké, de ez nem vers. Egy vers rímel, és a sorok hosszúsága is logikus bennük, ráadásul jól kell hangzania. Szerintem még olvass el pár költeményt, és utána próbálj megint egy ilyet összedobni.

2014. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Előző voltam. Még hozzátenném, hogy ha már írsz, akkor kérlek helyesen! Arnold 2. Einstein volt, nem Einets; az nem appelel, hanem apple-vel; Virágnak nem tetszet, hanem tetszett; nem kull, hanem cool, vagy szjg-sen kúl; Tölgyessy, nem Tölygesi; ofőjüket, és nem ofőjuket... és még folytathatnám.
2014. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 én a lóimádó válasza:
Hiba van benne de szerin tem naon jó :-)
2014. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!