Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a probléma h én...

Az lenne a probléma h én claustra fóbiával (Bocsi nemtudom h h kell írni ezeket a szakszavakat) születtem és eddig ez nem érdekelt, de mostanság ettől egyre több problémám van. Hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Nem is olyan rég asszem Dec. 20.-án volt egy osztálybuli ahol éjszaka bent maradtam az osztályommal a suliba és éjszaka filmet néztünk és voltak akik ügye külön vonulnak, mert ügye őket nem érdekelte a film..énis ezek között az emberek között voltam..úgy érzem ebbe az új gimis osztályomba<ez az első évem itt> egészen belekereültem az osztály középpontjába..és amikor ügye elmentem a filmről egy csomóan utánnam jöttek és vittünk ilyen torna szőnyegeket és azokon csúszkáltunk..és én ráestem erre a szőnyegre és mindenki "kicsi a rakás" szöveg ordításával rámugrott..ilyenkor teljesen képes vagyok megőrülni, és ezzel az a abaj h egyre gyakrabban elő jönnek h többen rámugranak vagy szűk helyekre küldenek és előjön rajtam..ilyenkor mintha nem is én lennék..szval mit tudnék ez ellen tenni? Hogy elmúljon? (helyesírási hibákért Bocsi telórol vok) 14/F
2014. jan. 1. 23:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!